Wakacje w mieście nie muszą być nudne! Grupa Magnifica zadba o aktywne lato dla dzieci. W tym roku wzorem lat ubiegłych, na naszych salach w Oławie i Bielanach Wrocławskich odbędą się WAKACJE AKROBACJE oraz SZARFOWE WAKACJE AKROBACJE. To półkolonie dla dzieci w wieku 5-14 lat, podczas których zapewniamy dzieciom odpowiednią dawkę ruchu, kreatywne warsztaty, super zabawę pod okiem wykwalifikowanej i doświadczonej kadry.

Zapisy oraz więcej informacji pod numerem telefonu 790 780 998 lub Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

KLIKNIJ W LINK PONIŻEJ I DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ! Odnośnik zaprowadzi Cię do zakładki, gdzie poznasz szczegóły naszych letnich atrakcji:

KLIKNIJ TUTAJ

 • >>> ODWIEDŹ NAS NA FACEBOOKU <<< • Niesamowity i jedyny w swoim rodzaju obóz szarfowy z Grupą Magnifica zbliża się wielkimi krokami. Zapraszamy na aktywny, pełen zabawy i szarfowych wariacji obóz do ŁEBY, który odbędzie się w terminie: 19.08-28.08. Podczas wyjazdu będziemy doskonalić poznane już elementy na szarfie, uczyć się nowych elementów aerial a także bawić się na świeżym powietrzu i korzystać z uroków polskiego morza. KLIKNIJ W LINK PONIŻEJ I DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ! Odnośnik zaprowadzi Cię do zakładki, gdzie poznasz szczegóły naszych letnich atrakcji:

  >> TUTAJ! <<

  Skontaktuj się z nami poprzez formularz kontaktowy i zapisz już dziś.


 • >>> ODWIEDŹ NAS NA FACEBOOKU <<<

 • Rozruszaj się na wiosnę! Zadbaj o swoje zdrowie, sylwetkę i samopoczucie. Zapraszamy do naszych placówek na zajęcia dla DOROSŁYCH:
  OŁAWA
  wtorek, godz. 18:30 --> WZMACNIANIE&STRETCHING,
  środa, godz. 20:00 --> AKROBATYKA POWIETRZNA (SZARFY),
  czwartek, godz. 17:45 -->ZUMBA,

  BIELANY WROCŁAWSKIE
  poniedziałek/środa/piątek, godz. 20:15 --> FUNKCJONALNY TRENING ZDROWOTNY,
  środa, godz. 19:30 --> AKROBATYKA POWIETRZNA (SZARFY)  Skontaktuj się z nami poprzez formularz kontaktowy i zapisz już dziś.
 • >>> ODWIEDŹ NAS NA FACEBOOKU <<<
 • Dane kontaktowe

  Grupa Magnifica Oddział Bielany Wrocławskie

  ul. Wrocławska 7
  Bielany Wrocławskie

  tel. 570 928 442


  Grupa Magnifica Oddział Oława

  ul. Młyńska 10
  Oława

  tel. 790 780 998