Warning: Use of undefined constant layout - assumed 'layout' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /www/modules/mod_djmediatools/mod_djmediatools.php on line 37


ZAPISY - jeśli chcesz zapisać swoje dziecko na zajęcia
zadzwoń do nas: 790 780 998. Możesz również zapisać
swoje dziecko poprzez formularz kontaktowy:
                               >KLIKNIJ TUTAJ!<

Zapraszamy dzieci oraz młodzież z Oławy i okolic na zajęcia z akrobatyki sportowej z elementami gimnastyki na poziomie ogólnorozwojowym.

Zajęcia sportowe są prowadzone w grupach wiekowych:

 • Dzieci najmłodsze 4–5 lat,
 • Dzieci młodsze 5–7 lat,
 • Dzieci starsze 8–12 lat,
 • Młodzież powyżej 13 lat.

 • Prowadzimy również zajęcia z tańca:

  • Balet 4–6 lat,
  • Balet 7–10 lat,
  • Hip-Hop 6-9 lat
  • Hip-Hop 10+
  • Zumba 6-10 lat.

  • Oraz zajęcia dla dorosłych:

   • Akrobatyka powietrzna (szarfy),
   • Stretching + Wzmacnianie,
   • Zumba (TOP!).

   Czym jest akrobatyka sportowa i gimnastyka:

   Akrobatyka sportowa i gimnastyka to najbardziej ogólnorozwojowe dyscypliny. Rozwijają podstawowe zdolności motoryczne dzieci, takie jak: siła, wytrzymałość, szybkość i zwinność oraz cechy poboczne: skoczność, zręczność (koordynacja ruchowa), gibkość.


   Dyscypliny te rozwijają dzieci zarówno w sferze psychicznej jak i somatycznej, łącząc w sobie elementy piękna ludzkiego ciała oraz mistrzostwa sportowego.

   Ćwiczenia akrobatyczne i gimnastyczne działają ogólnorozwojowo i wszechstronnie i są idealnym przygotowaniem motorycznym dla dzieci do uprawiania rożnych dyscyplin sportowych.

   Korzyści z uprawiania sportów gimnastycznych:

   • rozwój wszystkich zdolności motorycznych
   • poprawa sylwetki oraz eliminowanie wad postawy
   • wzmacnianie poczucia własnej wartości
   • rozwój umiejętność pracy indywidualnie oraz w zespole
   • uczą skupienia, zaangażowania i poświęceń
   • rozwój koncentracji oraz dyscypliny
   • rozwój zmysłu równowagi oraz orientacji w przestrzeni

   W programie:

   • ćwiczenia ogólnorozwojowe które mają na celu rozwój fizyczny dziecka
   • ćwiczenia wzmacniające – siłowe
   • ćwiczenia rozciągające – gibkościowe
   • ćwiczenia skocznościowe
   • nauka skoków na trampolinie, batuciku, ścieżce i planszy gimnastycznej
   • nauka podstawowych (przewroty w przód, w tył, stanie na głowie, mostki, skłony) i zaawansowanych elementów akrobatycznych (stanie na rękach, przerzuty: bokiem, w przód, w tył, przejścia w przód, w tył, salta, grupowe piramidy akrobatyczne i wiele, wiele innych)
   • nauka podstawowych ćwiczeń na przyrządach akrobatyczno-artystycznych (szarfa, koło, pasy)
   • ćwiczenia indywidualne oraz grupowe
   • praktyczna ochrona i pomoc w ćwiczeniach akrobatycznych

   Bezpieczeństwo podczas zajęć:

   W trosce o bezpieczeństwo Państwa dzieci informujemy, że zestawy ćwiczeń dostosowane są do poszczególnych grup wiekowych a zajęcia prowadzą byli zawodnicy, doświadczeni sportowcy oraz wykwalifikowani instruktorzy.

   Dla grup zorganizowanych oferujemy transport ze szkoły lub przedszkola na salę sportową.


   Czym są zajęcia z dowozem?

   • zajęcia odbywają się w czasie godzin świetlicy lub tuż po zajęciach w szkole,
   • dzieci odbierane są i odwożone naszym busem,
   • półtorej godziny treningu akrobatycznego,
   • wysoki komfort zajęć w niedużej grupie ćwiczebnej (indywidualizacja).

Nasza kadra

Paweł Undziakiewicz

Paweł Undziakiewicz, założyciel Grupy Magnifica
Paweł Undziakiewicz, założyciel Grupy Magnifica

Założyciel Grupy Magnifica. Absolwent Akademii Wychowania Fizycznego we Wrocławiu. Instruktor akrobatyki sportowej. W Grupie Magnifica prowadzi treningi z dziećmi i młodzieżą, obwodowo-akrobatyczny trening funkcjonalny oraz jest opiekunem kolonijnym.

Mihail Zavalny

Olga Mishenova, instruktorka w Grupie Magnifica
Olga Mishenova, instruktorka w Grupie Magnifica

Absolwent szkoły akrobatycznej DJSS 2 m. Sumy, Ukraina, z 1997 roku. 1989-1996 ćwiczył jako zawodnik, jest 4-krotnym wicemistrzem Ukrainy, mistrzem Ukrainy z 1994 roku (czwórki męsloe w układzie mieszanym) Od 1999 roku na Ukrainie, a od 2018 roku w Grupie Magnifica prowadzi treningi z akrobatyki z dziećmi i młodzieżą (grupy rekreacyjne i wyczynowe).

Hanna Małasiewicz

Hania Lechowicz, instruktorka w Grupie Magnifica
Hania Lechowicz, instruktorka w Grupie Magnifica

Absolwentka AWF we Wrocławiu. Dyplomowana instruktorka rekreacji o specjalności fitness, samoobrona oraz Joga. Należy do grupy artystyczno-akrobatycznej Magnifica (dwójka żeńska), prowadzi zajęcia ze stretchingu, treningi z dziećmi i młodzieżą, opiekun kolonijny.

Svitlana Zavalna

Karolina Szczęsna, trenerka akrobatyki
Karolina Szczęsna, trenerka akrobatyki

Uczyła się w szkole sportowej od 1965 do 1974 roku. Posiada kategorię Mistrza Sportu w gimnastyce artystycznej. Brała udział w mistrzostwach Ukrainy i ZSRR. Główny obszar pracy to praca z grupami wyczynowymi. Od 45 lat poświęciła swoje życie pracy z dziećmi.

Daria Ciemała

Paweł Drabato, trener, opiekun kolonijny
Paweł Drabato, trener, opiekun kolonijny

Studentka Akademii Wychowania Fizycznego we Wrocławiu oraz specjalistka ds. dietetyki. Od najmłodszych lat artystka FWKR Ocelot. 10 lat pracy na scenie jako "character aerial". Instruktorka akrobatyki powietrznej oraz gimnastyki. W grupie Magnifica prowadzi zajęcia z szarf oraz akrobatyki dla dzieci i młodzieży.

Robert Witkowski

Robert Witkowski, trener
Robert Witkowski, trener

Absolwent Absolwent Wychowania Fizycznego wydziału Fizjoterapii we Wrocławiu. Instruktor sportu Brazylijskiej Sztuki Walki Capoeira, trener, szkoleniowiec. W Grupie Magnifica prowadzi zajęcia z treningu zdrowotnego oraz stretching.

Jacek Jankiewicz

Jacek Jankiewicz, trener
Jacek Jankiewicz, trener

Specjalista inżynierii biomedycznej. Szkoleniowiec w BMK i trener (13 lat) Tae-Kwondo (czarny pas – 1 dan, stopień mistrzowski). W Grupie Magnifica prowadzi trening zdrowotny, obwodowo-akrobatyczno trening funkcjonalny oraz stretching.

Martyna Wojtysiak

Kamila Świątek, instruktorka akrobatyki dla dzieci
Kamila Świątek, instruktorka akrobatyki dla dzieci

Na co dzień studenka Uniwersytetu Wrocławskiego na kierunku Pedagogika. Trenerka akrobatyki powietrznej oraz sportowej. Wychowanka Teatru Ocelot, z którym miała przyjemność uczestniczyć w wielu spektaklach i galach w Polsce i na świecie. W Geupie Magnifica prowadzi zajęcia z akrobatyki powietrznej oraz sportowej.

Renata Lewandowska

Ania Lewandowska, instruktorka akrobatyki powietrznej
Ania Lewandowska, instruktorka akrobatyki powietrznej

Absolwentka AWF w Poznaniu, trenerka akrobatyki i skoków na trampolinie, nauczyciel wychowania fizycznego, instruktor fitness, sędzia miedzynarodowy FIG w skokach na trampolinie, założycielka klubu sportowego ZTA "Aurum" Złotoryja. Była również trenerką kadry skoczków na trampolinie.

Małgorzata Rybczyńska

Daria Kołtuniec, trenerka, instruktorka
Daria Kołtuniec, trenerka, instruktorka

Absolwentka Studium Cyrkowe w Julinku. Pracowala 15 lat na arenach Polski Europy i Świata. Obecnie trener akrobatyki w dwóch klubach sportowych. Kierownik obozów dla dzieci i młodzieży.

Alicja Józefiak

Daria Kołtuniec, trenerka, instruktorka
Daria Kołtuniec, trenerka, instruktorka

Certyfikowany instruktor Stretchingu. Od najmłodszych lat związana z tańcem i gimnastyką. Prywatnie studentka medycyny, miłośniczka sportów powietrznych i piesków. W Grupie Magnifica prowadzi treningi dla dzieci i młodzieży z akrobatyki sportowej i szarf.

Ludmiła Cherchenko

Daria Kołtuniec, trenerka, instruktorka
Daria Kołtuniec, trenerka, instruktorka

Absolwentka szkoły sportowej, do której uczęszczała w latach 1991-1998. Posiada kategorię kandydata na mistrza sportu w akrobatyce sportowej. Brała udział w mistrzostwach Ukrainy. Głównym kierunkiem pracy jest praca z dziećmi i młodzieżą, dbanie o ich harmonijny rozwój oraz szkolenie personelu do uprawiania sportów wyczynowych dzieci.

Aneta Niedzielska

Daria Kołtuniec, trenerka, instruktorka
Daria Kołtuniec, trenerka, instruktorka

Aneta Niedzielska absolwentka Wyższej Szkoły Fizjoterapii we Wrocławiu, kilkukrotna wicemistrzyni Polski w akrobatyce sportowej w dwójkach mieszanych. W grupie Magnifica prowadzi zajęcia z dziećmi i młodzieżą.

Agnieszka Sawicka

Studentka Akademii Wychowania Fizycznego we Wrocławiu na kierunku fizjoterapia. Instruktorka fitnessu i trenerka akrobatyki. W grupie Magnifica prowadzi zajęcia z akrobatyki dla dzieci i zajmuje się nimi na półkoloniach. W swojej pracy stara się zadbać o to żeby każdy był zmęczony i uśmiechnięty.

Anna Sobera

Absolwentka AWF We Wrocławiu na kierunkach Fizjoterapia oraz Turystyka i Rekreacja. Od 6 r.ż. była gimnastyczką artystyczną, a po zakończeniu kariery zawodniczej zajęła się akrobatyką i akrobatyką powietrzną. Jej występy można było zobaczyć między innymi w półfinale IV edycji Mam Talent, w spektaklu “Prometeusz” Wrocławskiego Impartu, a także za granicą, w USA, Kanadzie, Chinach oraz na statkach wycieczkowych TUI i MSC. W Grupie Magnifica prowadzi zajęcia na szarfach i kołach powietrznych.

Marta Bondyra

opis

Tatiana Saliy

opis

Zosia Kowalska

opis

Katarzyna Świder

opis

Agnieszka Dżugała

Studiuje dziennikarstwo i komunikację społeczną we Wrocławiu. Udziela się też w Radio LUZ. Tańczy od 9 lat, z czego od 4 lat Hip Hop dance. W Grupie Magnifica prowadzi zajęcia z tańca hip hop.

Aleksandra Kozłowska

Instruktor zumby dla dzieci i dorosłych oraz animator czasu wolnego. Ukończyła studia na Uniwersytecie Wrocławskim oraz kursy potrzebne do prowadzenia zajęć zumby dla dzieci i dorosłych, zajęć taneczno-ruchowych oraz animacji. Od 7 lat pracuje jako instruktor zumby dla dzieci i dorosłych, animator na półkoloniach i imprezach plenerowych oraz prowadząc warsztaty taneczno-ruchowe. Prowadzi również działalność artystyczną, związaną z malarstwem i rękodziełem.

Małgorzata Krumpholz-Kozłowska

Tancerka, choreografka i nauczyciel. Uczennica Szkoły baletowej przy Operetce Dolnośląskiej. Tańczyła w spektaklach oraz była nauczycielem w szkole baletowej przy operetce dolnośląskiej. Absolwentka Studium Kształcenia Animatorów Kultury we Wrocławiu ze specjalizacją taniec. Studiowała na kierunku taniec w Wyższej Szkole Umiejętności w Kielcach. Obecnie studiuje na Akademii Muzycznej w Łodzi na kierunku choreografia i techniki taneczne. Uczy dzieci i młodzież od ponad 12 lat techniki tańca klasycznego.

Olga Mishenova

Absolwentka Uniwersytetu Zaporoskiego, Ukraina, Oddział Wychowania Fizycznego, kierunek olimpijski sport zawodowy. Klasa Mistrzowska Ukrainy z gimnastyki artystycznej. Trener z gimnastyki artystycznej. W Grupie Magnifica prowadzi treningi dla dzieci i młodzieży ze stretchingu oraz uczy podstawowych skoków. Jest kierownikiem oraz wychowawcą kolonijnym.

Dawid Adamek

Trener personalny oraz trener akrobatyki na terenie Wrocławia. Sport jest z nim od małego, więc będąc trenerem spełnia się w 100%. Chęć pomocy innym ludziom sprawia mu przyjemność i satysfakcję. Jest magistrem Akademii Wychowania Fizycznego We Wrocławiu ze specjalizacją trener przygotowania motorycznego. Posiada międzynarodowe uprawnienia na trenera personalnego

Bogusia Pyziołek

Absolwentka Wyższej Szkoły Handlowej - specjalizacja Menedżer w turystyce i rekreacji oraz Dolnośląskiej Szkoły Wyższej - przygotowanie pedagogiczne. Licencjonowany Instruktor sportu - specjalność fitness, była zawodniczka siatkarskiej ekstraklasy- wicemistrzyni Polski. W Grupie Magnifica odpowiada za kontakt z klientami oraz współorganizację pracy.

Bartosz Całusiński

Daria Kołtuniec, trenerka, instruktorka
Daria Kołtuniec, trenerka, instruktorka

Absolwent AWF we Wrocławiu - specjalizacja Menadżer Organizacji Sportowej. Instruktor piłki nożnej, trener dzieci w wieku przedszkolnym. W Grupie Magnifica jest menadżerem, odpowiada za kontakt z klientami, współorganizuje czas i system pracy Grupy Magnifica, ponadto jest opiekunem kolonijnym i półkolonijnym.

Gotowy na wyzwanie?

Daria Kołtuniec, trenerka, instruktorka
Daria Kołtuniec, trenerka, instruktorka

To miejsce czeka właśnie na Ciebie. Jeśli masz związek z akrobatyką sportową lub powietrzną i chciałbyś spróbować swych sił w pracy z dziećmi skontaktuj się z nami! :)

Dane kontaktowe

Grupa Magnifica Oddział Bielany Wrocławskie

ul. Wrocławska 7
Bielany Wrocławskie

tel. 570 928 442


Grupa Magnifica Oddział Oława

ul. Młyńska 10
Oława

tel. 790 780 998