Szanowni Państwo, Grupa Magnifica szykuje się do organizacji obozu w Jarosławcu i turnusów Akcji-Akrobacji na miejscu. Terminy Akcji-Akrobacji pojawią się już w najbliższych dniach, natomiast termin obozu to 7-16 lipca. Jednocześnie informujemy, że obóz do Włoch (Cesenatico) w tym roku się nie odbędzie z powodu braku odpowiedniej liczby chętnych.

     
      Szanowni Państwo, Grupa Magnifica zgodnie z wytycznymi odnośnie luzowania obostrzeń wraca do treningów! Podczas weekendu 16-17 maja sala została dokładnie wyczyszczona, a także zdezynfekowana spejalnymi środkami. 18 maja odbyły się pierwsze treningi. Zainteresowanych powrotem zapraszamy do kontaktu mailowego lub telefonicznego.

     
      Szanowni Państwo, Grupa Magnifica otwiera zajęcia online dla wszystkich chętnych. Jeśli chcesz, by Twoje dziecko rozpoczęło swoją przygodę z akrobatyką lub może powrócić po przerwie to zapraszamy do kontaktu! Odpowiemy na wszystkie nurtujące pytania i przedstawimy Państwu naszą ofertę.

     
      Szanowni Państwo, poniżej prezentowaliśmy informację, że ćwiczymy do soboty włącznie, jednak z dynamiecznie postępującą sytuacją odwołujemy wszystkie zajęcia na okres najbliższych dwóch tygodni.

     
      W związku z panującym stanem ogłaszamy, że Grupa Magnifica pracuje w normalnym trybie w czwartek, piątek oraz sobotę.

      Więcej informacji w rozwinięciu newsa.Dane kontaktowe

Grupa Magnifica

ul. Wrocławska 7
Bielany Wrocławskie

tel. 782 887 019, 608 638 386